nu stiu ce sa ma fac:(( libidou lipsa

23-05-2009
cristi 8810
Nu este medic/terapeut
cristi 8810
acum 10 minute am venit de la o intalnire.m a invitat la ea acasa si vroaia sa avem un act sexual , si eu imi doream dara fost o foartemare problema.penisul meu park nu vroia :(...libidou lipsa...ce sa ma fac.am fost la un urolog acum vreo 2 luni, mi a dat tratament ca aveam dureri difuze testiculare si i am spus ca am avut o problema ca cea din seara asta si mi a dat ENLARGE un medicament care creste apetitu sexual.dimineata cand ma trezesc penisul meu park ar fii un zmeu si acuma inseara asta m a lasat.acuma imi este si rusine sa mai dau ochii cu acea persoana.as vrea si eu raspunsuri cat mai concrete si daca se poate sa ma indrumati si la un doctor
2 comentarii
0
24-05-2009, ora 00:03
cristi 8810
Nu este medic/terapeut
cristi 8810
chiar nu este nimeni pe aici sa imi dea un raspuns
0
02-06-2009, ora 11:04
david_cdd
Nu este medic/terapeut
david_cdd
probabil ca nu i sa intamplat nimanui ceva asemanator ! oricum apetitul sexul difera de la persoana la persoana si mai este si chimia dintre voi ! daca ti se scoala normal zilnic nu vad de ce ai avea o problema cu ea, luatio usor, fara vilenta si nu te mai gandi la nimic (golesteti mintea) ca va venii de la sine !
pe viitor incearca sa nu mai apelezi la medicamente pentru ca esti tanr si nu are sens, ce vei face la 50 de ani ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici