nu stiu ce sa cred

23-12-2009
adutza92
Nu este medic/terapeut
adutza92
trebuie sa mentionez ca luna trecuta mi-a intarziat C.M din cauza k am fost racita(cel putin asa banuiesc eu)... mi-a intarziat in jur de 7 zile...nu ne'am protejat pana acum.. si nu sa intamplat sa raman insarcinata... insa acum mie forte teama... sa nu am vreun bebe... nu sunt pregatita pt asta inca... el nu a ejaculat in mine si sustine asta cu tarie.. insa de ce imi intazie asa mult... eu am simptomele care le aveam inainte sa imi vina ciclul.. ma dor sani(desi in ultimele zile nu prea) ma simt balonata, ma doare spatele, ma doare putin jos la ovare...si pe langa asta am facut si un test de sarcina si a iesit negativ.astazi e a 39 zi si inca nu a venit... oare sunt insarcinata sau nu? astept easpuns... plzz ajutati-ma. stau ca pe chimpi... nu am liniste...desi prietenul meu spune k trebuie sa astept ca o sami vine.. eu nu pot fi asa calma...
1 comentarii
0
23-12-2009, ora 19:45
soulja13
Nu este medic/terapeut
soulja13
pentru a fi 100% sigura de rezultat fa o analiza de sange pentru sarcina si vei afla raspunsul in 24ore.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul