nu stiu ce e sarcina sau vreo boala

27-06-2009
surpriza91
Nu este medic/terapeut
surpriza91
luna trecuta trebuia sa mi vina ciclul si in loc de ciclu mi a curs un lichid maro prima data am crezut k mi a venit ciclul dar scurgerea asta a durat cateva zile la care mi a trecut.dupa cateva zile mi am facut un test de sarcina si a iesit negativ...luna asta asteptam din nou sa mi vina ciclul si in loc de ciclu din nou acea scurgere de culoare maro mai inchis azi e prima zi.sunt insarcinata sau am vreo boala va rog ajutati ma
2 comentarii
0
27-06-2009, ora 08:50
Amalia24
Nu este medic/terapeut
Amalia24
Presupun ca ai mai facut un test de preferinta dimineata la trezire.E necesar sa-l repeti daca ai avut contacte neprotejate. o sarcina este insotita si de anumite simptome:sanii devin durerosi si se maresc in volum esti foarte obosita etc
0
28-06-2009, ora 00:42
surpriza91
Nu este medic/terapeut
surpriza91
multumesc Amalia-4.nu stiu ce am patit luna trecuta.azi dimineata mi-a venit ciclul...si nu cred k are cum sa fiu insarcinata.ieri am avut scurgerea aia maro si azi-dimineata am vazut si sange.sunt happy...iti multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici