nu mi se excita prietena, ce pot sa fac ?

28-08-2007
Vitalie
Nu este medic/terapeut
Vitalie
Hai norok am si eu o problema cand merg cu prietena mea sa facem sex nu o excit, De ce oare? Ca de dat din funduletz dau binisor, penisul e de 17 cm.poate sa fie pt ca e ea speriata sau nu e pregatita sau... cu degetul se excita dar cu penisul de ce nu ?
7 comentarii
0
28-08-2007, ora 00:00
osho
Nu este medic/terapeut
osho
cu degetul cui? al tau sau al ei? daca e al ei, e normal, stie sa-l foloseasca cum ii place. N-am auzit pe nimeni sa se excite doar cand vede un penis de 17 cm si un 'funduletz' agitat. Daca ai intreba-o si ce anume ii place si nu ai tine cont doar de conditia ta fizica si de aerobica funduletzului tau probabil s-ar rezolva problema. De preludiu ai auzit?
0
29-08-2007, ora 00:00
Vitalie
Nu este medic/terapeut
Vitalie
Nu se poate si fara preludiu ?Ca e stresant...
0
29-08-2007, ora 00:00
yo_k
Nu este medic/terapeut
yo_k
"speriata sau nu e pregatita" ?? sa inteleg ca e virgina? pentru ca in cazul asta, trebuie sa ai mare grija cu ea;)
0
29-08-2007, ora 00:00
australopitica
Nu este medic/terapeut
australopitica
nu esti oare un pic cam egoist? si te gandesti doar la propria ta placere? preludiul este f important ptr o fata, pe degeaba esti tu fat frumos cu jucaria de 17 cm, poti sa ai si 20 de cm, dar daca nu ai un preludiu si nu sti sa-ti mangai partenere si sa mai ti cont si de preferintele ei, o sa te trezesti maine, poimaine ca nu te mai vrea :| eu zic sfatul meu sa acorzi mare atentie preludiului si in timpul actului sexual mai tre sa o mangai;) ca altfel o sa ai multe de pierdut la capitolul asta, mult succes in continuare
0
30-08-2007, ora 00:00
Vitalie
Nu este medic/terapeut
Vitalie
intreb si eu ca prostu astia care se duc la cu..e ce preludiu mai fac ? Nu cred ca le pupa pe gura, pe tzatze pe la... le mangaie le iubesc si alte chestii... :D alea cum se excita ?Sau nu se excita doar isi fac meseria ? Intreb si eu ca inca n-am avut ocazia cu una de asta.Ms la toti pt raspunsuri pana acu'
0
03-09-2007, ora 00:00
kriss
Nu este medic/terapeut
kriss
o parere a unei fete.deci cum au spuso si altii mai sus.sunt anumite zone pe care dak le atingi le mangaii sau saruti fata nu are cum sa se excite.acuma depinde cum faci aceste gesturi.eu iti recomand s o iei foarte usor, sa o saruti cu varful buzelor, mai intai peste tot corpul, s o mangaii incet din sus in jos etc.putina imaginatie iti trebuie in continuare;) succes
0
20-06-2015, ora 15:17
vasile2112
Nu este medic/terapeut
vasile2112
salut la toti.. Vreau sa imi spune-ti..desigur kare stie.. nu inteleg de ce prietena mea nu se excita atunci kind facem dragoste... problema e ka niciodata nu s-a excitat.. nu inteleg kestia asta..prima fata ce mi s-a intimplat s nu se excite.. ar trebui de mers la un genikolog cu ea..sau ce s fak? multumesk
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Excitatia sexuala
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •