nici un diagnostic pana acum..

03-07-2009
picasso
Nu este medic/terapeut
picasso
Autor: eva24 Data: 01-07-2009
nici dupa un an de zile nu mi s-a pus nici un diagnostic totul a inceput anul trecut in august cand timp de o saptamana am avut stari de voma nu puteam manca aproape nimic k si vomam.nu m-am prezentat la doctor desi ma simteam foarte rau aveam stari de lesin apoi au aparut niste dureri puternice musculare si in ceafa care nu cedau la nici un medicament pur si simplu nu-mi puteam tine capul pe umeri.si asa am ajuns la urgente.mentionez ca timp de aproape jumatate de an eu am tot stat prin spitale si nu a reusit nimeni sa mi puna vreun diagnostic.la un moment dat am fost suspectata de borelioza drept pentru care am facut testul de anticorpi si mi a iesit negativ. ideea e ca acum ma simt din ce in ce mai rau stau mai mult in pat am dureri mari de cap stari de voma o stare de slabiciune in tot corpul sensibilitate la lumina ma dor muschii k si cum as avea febra musculara si mai nou a inceput sa mi se infunde o ureche si sa ma doara.am facut rmn cerebral, cervical si analizele care mi s-au facut prin spitale.am uitat sa spun ca de multe ori am avut tulburari de vedere chiar inaite de debutul bolii momente in care vad ca prin flacari etc.as vrea daca se poate sa ma sfatuiasca cineva ce-as mai putea face imi doresc foarte mult sa ma fac bine desi vad ca ma simt din ce mai rau
1 comentarii
0
13-08-2009, ora 09:09
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Doamna.,

consultati un medic homeopat. In medicina clasica nu veti gasi niciodata vindecare si des nici macar un diagnostic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.