nev congenital indepartare

09-06-2014
teodordan
Nu este medic/terapeut
teodordan
Buna ziua! Ma numesc Dan, peste cateva zile urmeaza sa ma mut la Bucuresti pentru cateva luni. As avea nevoie de cateva indicatii:am un nev congenital, cu diametrul de aproximativ 7 cm, pe abdomen. Sunt decis sa-l indepartez, din mai multe motive. As vrea sa-mi spuneti si mie cateva indicatii/adresa unei clinici unde pot face operatia sau daca e posibil s-o fac intr-un spital, si ce pasi ar trebui sa urmez. De asemenea ma intereseaza si costul.Va multumesc!
2 comentarii
0
13-06-2014, ora 11:00
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Buna dimineata! Eu iti recomand Clinica de Chirurgie Plastica;Microchirurgie Reconstructiva a Spitalului Universitar. Ai nevoie de un bilet de trimitere de la medicul de familie, adverinta care sa specifice calitatea de asigurat si te prezinti la Ambulatoriu Spitalului Universitar. Numai bine
0
20-07-2014, ora 23:12
ANDUTZA_ANDA
Nu este medic/terapeut
ANDUTZA_ANDA
buna ziua,
Eu vi-l recomand pe Dr Kaleshi, un dr foarte bun, aroman la origini, il gasiti la spital, la ins. Paulescu, langa piata 1 mai este, unde aveti nevoie de trimitere de la medicul de familie. este un foarte bun chirurg dermatolog si va poate pune diagnosticul de nev congenital sau daca este altceva
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: Nevul congenital paros

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Nev congenital (aluniță din naștere) de mari dimensiuni - ce trebuie făcut
  •