nervozitate la maxim

21-01-2010
golla
Nu este medic/terapeut
golla
buna ziua, as dori un mic ajutor de la d-vostra, sunt foarte nervoasa(un cuvint care nu-mi place sau un mic repros chiar ma face sa ma enervez), si nu pot sa ma controlez.incep sa tip si sa pling in acelasi timp.am si dureri de cap foarte des.am urmat citeva tratamente pt tensiune intracraniana dar nu au ajutat.kum as putea sa devin mai echilibrata?poate este un medicament, pe care sa-l iau fara prescriptie medicala, adica de la farmacie.pt ca eu imi dau seama ca devin insuportabila di cauza crizelor de nervi.va rog mult ajutati-ma.multumesc anticipat.
1 comentarii
0
20-08-2010, ora 22:42
vvalentine
Nu este medic/terapeut
vvalentine
uneori mi se mai intapla si mie ceea ce ai scris tu, mai ales cand sunt cam obosita, sau cand am in cap multe lucruri de facut si simt ca nu le pot controla.sau pur si simplu din cauza tensiunii aceea craniene de care vorbesti ( pe care unii o resimt de la stress). Eu am un produs care e f eficient si pe care-l dau si celor din familie sa simta vorba ceea si ei beneficiile.daca vrei si poti scrie-mi -*


(*modificat de administrator)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce ne pierdem cumpătul uneori și cum putem tempera nervozitatea
  •