neincredere.

22-06-2015
devilprinceofmorroco
Nu este medic/terapeut
devilprinceofmorroco
Sarut mainile doamnelor si domnisoareloe acestui site.Salutari deasemenea domnilor. Ma numesc Alex, am 20 de ani recent impliniti si momentan locuiesc si lucrez in Spania.Odata cu maturizarea au aparut unele probleme legate de cum va arata viitorul meu alaturi de o femeie. Problemei asteia vreAu sa-i dau un nume si anume marimea penisului meu.Sunt n topicuri vis a vis de astfel de probleme de natura psihica mai mult zic eu... insa doresc sa primesc pareri, sfaturi diferite de ceilalti. Sa incepem ! Marimea penisului meu este una medie conform statisticilor oferite de 'goagal'
Masoara 11 cm in stare flasca in lungime si 12 in circumferinta ! la 'cald' ajunge undeva pe la 14-15-16 cm uneori
...grosimea.crescand doar cu un cm...Variatia marimii e posibil datorata si alimentatiei plus nivelului de oboseala ( lucrez chiar si cate 14-15 ore). Doresc si eu sa aflu parerea unor doamne, domnisoare, pot sa fiu increzator in mine ? pot renunta la starea asta de teama cum ca nu pot satisface o femeie?! Precizez ca sunt foarte tandru inainte de orice act sexual, nu percep sexul fara preludiu dar tot nesigur sunt pe mine. Va doresc o zi splendida
1 comentarii
0
23-06-2015, ora 20:31
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Ceea ce vrei sa faci e total aiurea.
Gandeste-te ca sotia ta ar fi super multumita de cum esti tu si ca nu poti lega o relatie cu ea ca ti-ai facut operatii.

Femeile sunt interesate de altceva te asigur.
Barbatii se gandesc la sex.
Femeile se gandesc la stabilitate si la ziua de maine.
Nu stiu cum sa isi faca o casa, o masina, o familie.

Vezi sa nu te considere ciudat femeile care afla ca faci asa ceva si ar fi intrat intr-o relatie cu tine.
Nu intotdeauna marimea si lungimea conteaza. Din contra. Pot dauna. Invata din experientele altora. Nici nu cred ca stii cat costa asa ceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici