Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Vizitarea site-ului implică acceptarea cookies-urilor. Citește mai multe
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

negi vegetali nu stiu denumirea stiintifica

23-03-2010, ora 14:25
Autor: geoionut
am facut o greseala imensa. in urama unui act sexuala neprotejat am contactat aceasta boala. la inceput mi-a aparut in apropiere de penis o bubita asemanatoare cu un cos l-am stors si apoi s-au inmultit nu am nici o senzatie de mancarime dar akum au inceput sa se inmulteasca din ce in ce mai mult nu am cum sa ajung la medic prea curand pentru k nu am am timp. va rog dak ma oate ajuta cineva cu un sfat in privinta tratamentului ce trebuie urmat multumec anticipat
4 comentarii
23-03-2010, ora 17:07
Autor: Mr. Nick
Stimate domn,

Pentru afecţiunea dvs. foarte bun este unguentul de mărul lupului sau, dacă nu găsiţi unguentul, tinctura de mărul lupului. Folosiţi-l/folosiţi-o conform instrucţiunilor!
Toate cele bune şi însănătoşire grabnică:)

În speranţa că v-am putut fi de folos, cu plăcere şi deferenţă,
Mister Nickstein;)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
| NIHIL SINE DEO – Nimic fără DUMNEZEU! |
→ Homo proponit, sed DEUS disponit - Omul propune, Dumnezeu dispune!
Mediul tratează, DUMNEZEU vindecă! ←
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
23-03-2010, ora 21:32
Autor: geoionut
multumesc o s aam in vedere in urmatoarele zile s aimi achizitionez marul lupului sper sa scap
24-03-2010, ora 19:13
Autor: Mr. Nick
Cu multă plăcere!
P.S. - Ar fi indicat să consultaţi medicul dermatovenerolog :)

Toate cele bune!
Cu respect,
Mr. Nick (fără "stein" :))
15-04-2010, ora 14:25
Autor: OTG080
Se pot cauteriza la dermatolog. Si nu doare tare. Metoda cu spartul ca pe cosuri e proasta, se intind imediat.
Adaugă un comentariu / răspuns