nedisplacere ca sa spun asa :(

09-06-2010
andy85
Nu este medic/terapeut
andy85
in urma unui contact sexual, m-am zgariat si mi-a aparut pe varful penisului ca o mica iritatie...la inceput nu ma deranja deloc, dupa putin timp dupa urinare ma ustura putin...asa ca am inceput sa ma clatesc cu ceai de musetel, dar inca nu am scapat de acea iritatie si acum mai e si asa o senzatie de mancarime la baza capului (care a devenit putin sensibil, e putin inflamat, daca ating ma doare putin) si pe langa aceste simptome, mai este si o secretie(nu e mult, doar putin) care miroase bizar(urat). in mare parte nu prea acuz dureri, dar daca ating sau dupa urinare...cateva minute simt asa o arsura, iar dupa cateva minute ma mananca putin, si dupa trece complet.. imi puteti da un sfat, ce as putea sa fac, ce as putea sa am, ce medicamente as putea sa folosesc ca sa calmez aceasta inflamatie, mancarime?este prima oara cand am asa o problema, deci nu stiu absolut nimic. va multumesc anticipat.
2 comentarii
0
09-06-2010, ora 10:30
giotto
Nu este medic/terapeut
giotto
S-ar putea sa fie un inceput de tricomonas
0
09-06-2010, ora 11:37
Ionut199319931993
Nu este medic/terapeut
Ionut199319931993
Am un prieten de 17 anii, nu este prea dezvoltat adica nu pare de 17 ani, cand se masturbeaza sperma nu iese, stiti cumva din ce cauza?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.