necesit sa fac un test?

01-09-2011
cristina02011
Nu este medic/terapeut
cristina02011
buna,

am avut un contact sexual neprotejat acum un an de zile cu un baiat care este sportiv(ei isi fac analize regulat) dar nu am avut contact cu sperma lui. eu am toate analizele la zi cum ar fi hemoleucograma, urina, ca, mg ekg. am inteles ca prin aceasta analiza daca ai nivelul de limfocite crescut poti sa fi infectat cu hiv. am fost la medicul de familie, mi-a citit analizele si a spus ca sunt foarte bune nici vorba de limfocite crescute.m-a intrebat doar daca am fost racita si intradevar cu vreo 2-3 sapt inainte de a face analizele am avut o raceala. credeti ca ar trebui sa fac un test elisa?
1 comentarii
0
01-09-2011, ora 15:03
sarbu timis
Nu este medic/terapeut
sarbu timis
Problema mea:

buna ziua !
stimate Dl Dr. Dorin Mihalache, ma numesc Flavius si am 30 ani, , , am o problema cred ca destul de grava, in urma cu cca 2 luni am avut o partida de sex protejat si neprotejat cu o domnisoara, iar dupa vreo 4-5 zile dupa actul sexual am inceput sa am o secretie branzoasa in jurul capului penisului cat si pe capul acestuia cu un miros urat si ceva mancarimi si o iritatie a preputului.Pe langa toate acestea acuma cand fac sex, cand termin actul si dupa, ma ustura foarte tare preputul si canalul din jurul penisului si se roseste si parca devine uscat.
Daca ma puteti ajuta in privinta asta

Va multumesc si astept raspunsul dvs.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.