de cate ori fac sex ca imi miroase sperma intr-un fel anume

31-08-2007
ca3112
Nu este medic/terapeut
ca3112
prietena imi spune de cate ori facem sex ca imi miroase sperma intr-un fel anume(miros urat).oare am ceva probleme?va rog sa-mi raspundeti...va multumesc...
5 comentarii
0
28-09-2007, ora 00:00
lalyt
Nu este medic/terapeut
lalyt
te-ai gandit s iti faci o analiza?asta si pentru tine sa fi linistit si pentru prietena ta.poate totusi ai ceva infectie(poate fi periculoasa)
0
13-10-2007, ora 00:00
lalyt
Nu este medic/terapeut
lalyt
"draga"liuba, dc tot ai intrat p aici n crezi c ar fi frumos s vb respectabil?
pt c totusi sunt niste persoane c anumite probleme..ajutale daca poti s sti ceva, nu rade d numeni ca n se stie niciodata...
0
26-11-2009, ora 00:45
89LOREDANNA
Nu este medic/terapeut
89LOREDANNA
CA3112 ai fost la medik in legatura cu problema aia ta?ptr k si prietenul meu i se intampla la fel...are sperma urat mirositoare si nu vrea sa mearga la medik cik ii e rusine. - te rog ffff mult
0
12-01-2011, ora 14:00
amino
Nu este medic/terapeut
amino
Am si eu acelasi miros la sperma, mai mult de mucegai, intepator asa sustine iubita sa fie vreo problema? si cum ar fi trebuit sa miroase sperma?..., ca nu am mirosit-o niciodata ! multumesc !
0
12-01-2012, ora 13:28
RoanaR
Nu este medic/terapeut
RoanaR
Usturoiul face ca sperma sa aiba un miros urat.
sau Mirosul spermei proaspat recoltate, in mod normal, este conditionat de prezenta secretiilor prostatei si aminteste de mirosul florilor de castan. In cazul infundarii orificiilor prostatei mirosul specific este mai slab sau chiar absent. Mirosul urat al spermei poate fi un indice al prezentei unui proces inflamator purulent in organele sexuale.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Factori ce pot influența calitatea spermei
  • Miros ciudat ce îl percepi doar tu - ce ar putea fi
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Noi cercetări dezvăluie impactul pierderii mirosului
  • Distorsiunile olfactive apărute la pacienții cu COVID-19: care sunt diferențele dintre parosmie și fantosmie?
  • Pierderea gustului și a mirosului - cauze posibile
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •