miopatie mixta

08-12-2007
mihai65
Nu este medic/terapeut
mihai65
buna am 57 ani si la varsta de 29 ani am fost diagnosticat cu boala miopatie mixta, nu stiu ce sa mai fac, am facut mai multe tratamente dar boala avanseaza, mi se atrofiaza muschi, , , am auzit de un tratament miraculos, , OLIMPIQ STEMXCELL, care se zice ca ar multiplica celulele stem, , dar tot in zadar nu au avut nici un efect, , Stie cineva un tratament mai bun? am auzit ca sar face transplant de celule stem, , mi se pare ca in china, , va rog, cine aveti mai multe cunostinte, si puteti sa ma ajutati cu ceva informatii
1 comentarii
0
11-02-2008, ora 00:00
ciorny
Nu este medic/terapeut
ciorny
Am auzit si eu de implant cu celule stem in China, dar am un prieten care a suferit un aslfel de implant si cand zic suferit nu glumesc. Fiind biofizician ma intereseaza si pe mine din ce in ce mai mult aceasta problema si tot cautand am dat peste site-ul unei firme care se ocupa cu astfel de implanturi si au si rezultate...ultimul articol care l-am citit a fost despre Edi Leanca (a castigat concursul vreau sa fiu vedeta) nascut orb etc groaznic a facut implantul si dupa o luna a inceput sa vada umbre.site-ul este www.celulestem-sua-romania.ro...Sper sa va fie de folos aceasta informatie...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.