menstruatie sau nu ?

27-05-2013
dreeadeea24
Nu este medic/terapeut
dreeadeea24
Buna ziua ! Ultima menstruatie am avut-o luna trecuta in ziua 20, dupa menstruatie adica incepand din ziua 27 aprilie am inceput sa am contact cu logodncicul meu, ultimul contact l-am avut pe 19 mai adica inainte cu o zi sa imi vina mentruatia..., din ziua 20 mai am inceput sa am dureri de sfarcuri si sani si ieri am vomat...in ziua 23 mi-am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ o prietena mi-a sugerat sa repet testul inca o data dar sa fie diferenta de 2 sapt...pt k imi zicea k l-am facut prea devreme... insa in noaptea de 26 spre 27 mai am inceput sa am sangerari dar nu k la mentruatie este sange curat si imi vine ff putin cateva picaturi... nu m-a durut burta k la mentruatie doar a aparut sangerarea...
Eu sunt in spania si am fost la medic sa imi faca programare la ginecolog si am programarea de abia peste 2 luni... Nu ar fi o problema daca am ramas insarcinata pt k imi doresc copii dar imi este frica sa nu fie altceva mai grav !
Va multumesc din suflet si astept raspunsul dumneavoastra cu nerabdare !
Cu stima si respect Andreea!

'
2 comentarii
0
27-05-2013, ora 14:31
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Ati luat vreun medicament alopat sau naturist in ultima vreme ?
0
28-05-2013, ora 21:40
dreeadeea24
Nu este medic/terapeut
dreeadeea24
Nu am luat, chiar am evitat pastilele in ultimele 6 luni deoarece imi doresc un bebe si vreau sa fie sanatos...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul