medicament pe baza de plante

21-06-2012
FisHoN
Nu este medic/terapeut
FisHoN
buna ziua.o intrebare as avea pentru cunoscatori.am dat un search pe net pt un medicament pe baza de plante care ajuta la mai multe afectiuni nu doar la una...pana la urma am gasit aproape ce caut si acest medicament se numeste (msm solaray) si as fi curios daca a incercat cineva acest medicament si daca chiar se merita cumparat pt ca are un pret destul de mare.multumesc anticipat
2 comentarii
0
21-06-2012, ora 17:17
mihaelaberea
Nu este medic/terapeut
mihaelaberea
Nu stiu altii ce parere au, dar eu nu am deloc incredere in produsele astea...de exemplu eu ma chinui cu o urticarie de ceva vreme si satula fiind de medicamentele care doar ameliorau si nu vindecau de tot, am inceput sa beau nicte ceaiuri si sa iau niste chestii homeopate care nu au facut decat sa agraveze problema si sa ma trimita la spital. Faci cum vrei dar nu cred ca merita...Cunosc pe cineva cu probleme grave legate de acnee care a cheltuit enorm pe produse naturiste si chestii homeopate si nu a rezolvat absolut nimic.
0
21-06-2012, ora 18:06
Remicade
Nu este medic/terapeut
Remicade
Este un supliment alimentar nu medicament (firma nu trebuie sa plateasca taxe de aceea multe nu le declara medicamente daca pot) bun pentru afectiuni osteo-articulare gen bursita, tendinita, torticolis, artrita, spondiloza etc facut in SUA. Pretul nu este deloc mare (45 lei 90 cps 45 zile tratament) daca il comparati cu Yogaflex (73 lei 60 cps 30 zile), Artrostop Rapid (72 lei 90 cps 30 zile), Reumastop (55 lei 30 plicuri 30 zile) plus ca este facut la mama capitalistilor deci se presupune ca este la standarde inalte. Eu v-as sugera sa-l luati.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.