maxilar umflat

20-05-2011
flory 10
Nu este medic/terapeut
flory 10
am maxilarul umflat in dreptul ultimei masele si a celei de minte de mai mult timp...ultima masea e stalp ptr o lucrare de care e prinsa cealalta masea lipsa...atat cu 2 masele e lucrarea nu stiu dc e corect...alaturi premolarii au fost tratati au tratament de canal care la rad. nici astia nu arata ft bine...probl e ca la cele 2 masele maxilarul mi-e ft umflat si ma deranjeaza la vorbit si altele si parca sunt amortita...dar doctora spune ca nu am nimic si luna trecuta am scos lucrarea ptr ca am crezut ca maseaua stalp e cariata dar ea s-a uitat la ea a zis ca nu e si mi-a facut o lucrare inapoi la fel dupa care am fost si am facut rad. si a zis ca nu e nimic...as putea trimite undeva aceasta rad. ptr mai multe informatii...va rog dati-mi si mie un rasp
1 comentarii
0
22-05-2011, ora 13:29
Dr. Nicoleta Grosu
Stomatologie, cluj
Dr. Nicoleta Grosu
V-am trimis un mesaj privat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul