masturbarea!!!

29-08-2009
dezy
Nu este medic/terapeut
dezy
Buna!Am o problema cam mare din punctul meu de vedere sper sa ma ajutati cu niste pareri.M-am masturbat cu degetul, e posibil sa nu mai fiu virgina(nu mi-a curs sange)?Partenerul va simti la primul contact sexual ca eu m-am masturbat?E posibil sa nu mai curga sange prima data?Daca himenul s-a rupt dar nu in intregime, partenerul va mai simti ce eu sunt virgina, adica contactul sexual nu va mai fi complet?Va multumesc!!!!:*:*:*:*
3 comentarii
0
29-08-2009, ora 19:23
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
s-ar putea sa ai himenul elastic.
Nu vad ce importanta ar avea ce crede partenerul, si ei se masturbeaza, asta e o prejudecata ca trebuie sa fim virgine! ar trebui sa inteleaga si sa te creada ca nu te-ai culcat cu nimeni!
0
04-09-2009, ora 01:27
mirela76
Nu este medic/terapeut
mirela76
Scumpa, mai bine schimba metoda de a te satisface, renunta la deget, ok? nu cred ca nu mai esti virgina, te doare cand te dezverginezi, ai simtit durere?
0
05-09-2009, ora 17:13
dezy
Nu este medic/terapeut
dezy
Am fost virgina!Am facut dragoste acum cateva zile cu iubitul meu si eram virgina, a curs foarte mult sange si a si durut.ms mult pentru parerile voastre!:*:*:*:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mituri despre masturbare
  •