masea umflata

30-10-2010
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
de curand am observat ca mia iesit maseaua de minte, dar akolo zona aia sa umflat, precizez ca maseaua de deasupra tot de minte e cariata -sparta doar radacina a mai ramas, care ar fi problema umflaturii, ca ma doare de mor?!!! maseaua de sus nu mia facut niciodata probleme, sa fie oare aia de minte, care doar ce a iesit?si ce pastile sa iau ca sami treaca mai repede cas tare hidoasa cu fata umflata, muultumesc
3 comentarii
0
30-10-2010, ora 01:40
alex22ro
Nu este medic/terapeut
alex22ro
eu iti propun sa te duci la un cabinet stomatologic, eu am avut o masea, primul molar din dreapta jos mai exact care tot asa a fost cariata si mi sa rupt la nivelul gingiei si joi, dupa cateva luni de cand sa intamplat am fost la dentist sa mi-o scot, si bine am facut pentru ca cica aveam si puroi la radacina.si puteam sa patesc altele mai rele, chiar si doamna doctor sa mirat cand i-am spus ca nu mi sa umflat deloc pana acum partea aia, a zis ca am avut noroc. asa ca dute sa ti le scoti ca e cel mai bine.eu acum astept sa se vindece :D mai am 2 premolari de scos si cica ar trebui sa imi scot si maselele de minte... am mult de tras dar trebuie sa o fac:)).Deci, dute la stomatolgo, e cel mai bine asa.Multa sanatate.
0
30-10-2010, ora 17:41
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
pai nu, ca partea cu maseaua de minte sa umflat de jos nu de sus
0
30-10-2010, ora 22:00
Dr. Cosmin Marin
Stomatologie, Bucuresti, sector 6
Dr. Cosmin Marin
asa se intampla cu molrii de minte...cele mai mari probleme sunt la cei inferiori. Remediu...mersul la un cabinet !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul