masea scoasa

25-03-2011
ana donea
Nu este medic/terapeut
ana donea
Buna ziua, acum 4 zile mi-am scos o masea de jos, care din cate stiu avea infectie(acum 1 an jumate am fost la un stomatolog care m-a trimis sa fac radiografie si conform acesteia avea infectie la radacina, a incercat sa mi-o trateze si nu dadea semne ca s-ar vindeca, apoi a nu am mai reusit sa ajung la acel medic deoarece avea o problema de familie si nu mai facea programari pt o perioada, asa ca am ramas cu maseaua netratata, neplombata) si acum dupa 4 zile simt o durere a maxilarului din zona maselei, iar coltul gurii de pe acea parte nu-l pot intinde prea mult deoarece simt ca si cum as avea ceva acolo ca un guguloi mic care nu-mi da voie nici sa deschid complet gura; plus ca pe una din margini unde era maseaua am ca un fel de pungute cu puroi, asa arata nu stiu daca este asa...si lucrul asta ma sperie foarte tare..e normal ce se intampla? multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul