Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Vizitarea site-ului implică acceptarea cookies-urilor. Citește mai multe
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

marime penis

27-02-2009, ora 21:50
Autor: mirko20
Am 20 de ani si am penisul de 15 cm in erectie si de 14 cm in circumferinta.e ok?pot satisface pe deplin o femeie?
2 comentarii
28-02-2009, ora 09:50
Autor: axenya
Da poti! Placerea nu tine doar de contactul sexual propiu-zis..trebuie sa stii cum sa faci o femeie fericita si sa te doreasca..Succes!
08-06-2011, ora 21:50
Autor: sscorpio
Buna, as dori si eu sa intreb ceva:)am 17 ani penisul meu in stare normala este cam de 10 cm iar in stare de erectie de 15-16 cm...mi-am inceput viata sexuala la 16 ani si momentan sunt multumit de marime.ce vroiam sa intreb este faptul daca este normala marimea?
Adaugă un comentariu / răspuns

14-04-2014, ora 11:10
Erectan ManLong
Elimina problemele de ejaculare precoce, libidou scazut cu Erectan ManLong
Erectia slaba, ejacularea precoce, libidoul scazut si lipsa energiei in pat nu trebuie sa te mai preocupe. Ai la dispozitie Erectan ManLong care este cel mai apreciat produs in Europa pentru intretinere sexuala, ejaculare precoce, libidou scazut. Erectan ManLong este un supliment natural, din plante, conceput pentru utilizarea timp de doua luni. Elimina problemele din pat acum cu Erectan ManLong 100% natural si fara efecte adverse! Comanda Erectan ManLong acum: rapid, discret, avantajos.