mancarimi si miros neplacut

23-11-2009
adelina.adelina
Nu este medic/terapeut
adelina.adelina
buna de ceva timp am observat in timpul actului sexual un miros care nu stiu de unde provine si cum sa scap de el. mi s-a intamplat de 2 ori in urma cu ceva timp, ca la interval de 2 luni innainte de menstruatie sa am niste scurgeri dense albicioase, abundente si cu un miros neplacut insotite de mancarimi.acestea au trecut de la sine dupa 1 saptamana. scurgeri vaginale defapt am tot timpul cauza si remediu nu stiu. de cateva saptamani dupa actul sexual apar mancarimi in zona vaginala si mi se inflameaza labiile mici. urmeaza sa merg la un doctor ginecolog dar innainte as vrea sa stiu despre ce e vorba. te rog ajutama :) multumesc.
1 comentarii
0
23-11-2009, ora 15:14
alexandra24f
Nu este medic/terapeut
alexandra24f
buna ziua!de cateva zile aprox 5 zile am mancarimi vaginale insotite cu scurgeri vaginale de culoare alba..aceste mancarimi le am numai cand am scurgeri vaginale.ce e de facut?pentru k usor panicata de ce se intampla!astept raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici