mancarimi... pete rosii pe penis

13-12-2007
andrei andrei
Nu este medic/terapeut
andrei andrei
De vreo trei luni mi-au aparut pe capul penisului pete rosii ma mananca nu pot sa am un contact sexual normal am fost la doctor la inceput de la aparitia boli mam tratat am duso si pe partenera mea sa tratat si ea ei ia trecut dar eu in continuare ma tratez dispar petele dar dupa un timp iara apar, ma ung cu o crema dimineata cu alta seara si iau cate o pastila de nizoral pe zi de 2 luni daca intrerup nizoralul imi apar din nou aceste pete si incep mancarimile.Azi dimineata am avut o scurgere galbuie pe care nu am mai avuto. De cand sunt bolnav am avut contact sexual rar si numai cu prezervativ
4 comentarii
0
13-12-2007, ora 00:00
olimpus2007
Identitate neconfirmată
olimpus2007
Prietena ta si tu v-ati facut un examen de secretie vaginala si respectiv uretrala?
0
14-12-2007, ora 00:00
andrei andrei
Nu este medic/terapeut
andrei andrei
Prietena mea si-a facut, a luat tratamentul prescris de doctor dupa care si-a facut din nou examenul si doctorul spune ca este OK. eu nu mi-am facut pt ca secretie nu am avut decat intr-o dimineata pe 13.12.07. am fost ieri la doctor simi-a dat Zanocin el a spus ca am o infectie de ieri iau si acest medicament, dar in continuare mai am 2 pete rosii mai mici pe cap si am mancarimi usoare in timpul zilei SUNT DISPERAT
0
16-02-2008, ora 00:00
uglyboy32
Nu este medic/terapeut
uglyboy32
de fiecare data cand iau antibiotice i-mi apar pe capul penisului niste iritati..putina mancarime..dupa care pielita se albeste si cade...si tine cateva zile ce sa fac...sa scap
0
30-05-2016, ora 15:39
Baiat 28
Nu este medic/terapeut
Baiat 28
Buna ziua.pana acum 1luna de zile când a venit un prieten de al meu la munca in strainatate totul bine.la un moment dat a început sa ii apara mancarimi pe mâini, picioare, burta...un fel de burbonele mici rosii si mancarime teribila.dupa 1luna de zile am plecat in alta tara si a început sa îmi apara si mie in zona penisului si chiar pe pielea lui, pe fese si intre picioare o mancarime insuportabila.doar in zona aceea.da-ti un sfat, un tratament sa fac ceva va rog.multumesc mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.