mancarime penis

23-02-2011
FLORIN6284
Nu este medic/terapeut
FLORIN6284
Buna ziua, am si eu o problema, de ceva timp am inceput sa am mancarimi circumferenţial în jurul coroanei sau şanţului glandului penian. Mancarimea se manifesta cateodata tare cateodata deloc, depinde cateodata de 2-3 ori pe zi, cateodata o data pe zi. In partea de jos a glandului, sub orificul extern al uretrei ma mananca cel mai rau si tot acolo pielea arata putin uscata. De spalat nu se pune problema pentru ca eu de fiecare data cand ma duc la toaleta fac dus si ma spal in zonele intime. Am avut unt tub de crema "biazol" pe care l-am primit de la medicul de familie pentru a trata o pata mica de pe abdomen si cu acea creama am incercat si la mancarimea penisului, timp de cateva zile si am observat ca pielea nu mai era asa uscata, iar in privinta mancarimii nu mai era asa de rau, erau zile cand nu ma manca deloc si zile cand ma manca o data pe zi si atunci foarte putin, dar numai cat mi-am dat cu crema.ASTEPT PAREREA DUMNEAVOASTRA SI VA ROG FOARTE MULT SA MA AJUTATI SI PE MINE SI SA-MI SPUNETI CE ESTE DE FACUT. VA MULTUMESC
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.