mancarime

24-08-2010
FLORINUTZA
Nu este medic/terapeut
FLORINUTZA
buna tuturor.in primul rand vreau sa mentionez faptul ca mi-am inceput viata sexuala de un an si jumatate.in urma cu doua saptamani am inceput sa am dureri in zona genitala in timpul urinarii.eu am mai avut parte de acest "eveniment" anul trecut si mi-am facut analizele la urina si am avut cistita(infectie urinara).Am luat un tratament cu antibiotice.la fel am facut si acum, pentru ca am avut aceleasi simptome doar ca am mai avut parte si de niste mancarimi ingrozitoare...m-am gandit ca poate din cauza sapunului...nu stiu ce sa cred.Am luat saptamana trecuta 4 zile cate un ciprolen/zi si mi-a trecut cistita dar mancarimile tot au ramas...nu asa de dese dar tot sunt.De exemplu acu doua zile dupa baita au inceput iar mancarimile.Trebuie sa mentionez si faptul ca nu am fost la control ginecologic.Imi este frica de ce as putea avea.Va rog ajutati-ma.Astept raspunsul dumneavoastra.Va multumesc anticipat.
1 comentarii
0
29-08-2010, ora 00:11
thedream
Nu este medic/terapeut
thedream
cred ca e o candidoza, stiu cum e de rau, mai ales mancarimile. poti folosi LOMEXIN crema daca e si in exterior, macar pana mergi la dr ca sa vezi exact ce tratament trebuie sa urmezi, dar lomexin iti ajuta sa il folosesti seara dupa ce te speli cu apa si bicarbonat de sodiu( o lingura bicarbonat la 1 litru apa calduta). sanatate multa!! si neaparat mergi la dr, nu are de ce sa-ti fie frica.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.