mai sunt virgina?

191 comentarii 1 2 3456 7 Înainte ›
0
29-07-2009, ora 19:36
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
Autor: nicoletica Data: Miercuri, 29 Iulie 2009 3 Raspunsuri
cu vreo luna in urma eu si cu prietenul meu ne jucam dea sexul erotic.atunci a dat drumu in chiloti era in sorti apoi eu in sorti si chiloti..oare a razbatut sperma pina in vagin la mine? am facut analizele de singe...ud...si gros si parca totul e bine...medicul nu mia zis ca sunt insarcinata.am facut 3 testuri...si au esit negative...

ciclu la moment il am cea mai mare intrebare care ma framinta este ca imi creste burta
oare de ce? ???????? intradevar pot fi insarcinata...mentionez ca am fost la ginecolog si mia zis ca sunt virgina
0
29-07-2009, ora 19:36
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
Deci, acum 2 ani a fost raspandit un virus prin lume(HNO83) care au tunat toti spermatozoizi de la toti barbati.Acum ei sunt asa puternici incat trec si prin blindaju de la tanc.SIGUR a intrat si unu la tine in ceasca si SIGUR esti insarcinata.Faputl ca te-ai jucat de-a sexul NU CONTEAZA.Spermatozoizi pot zbura prin aer(au GPS) si au rezervoare suplimentare(alimentate cu cherosen lichid).

Deci gandeste-te.oare de ce iti creste burta???Ai bagat ceva strain in tine???Daaaa...pe micutu GIGEL.

* oo oo o oooo *
o o o o o o
o o o o oooo
o o o o o o
oo o oo oooo
0
29-07-2009, ora 19:38
teea
Nu este medic/terapeut
teea
fii serioasa! si-a batut joc de tine! sincer, tu nu-ti dai seama ca e un raspuns la misto?
0
29-07-2009, ora 19:39
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
crezi asa? teea poate imi dai mess tau sa vb pls.
ce e daca mil dai aici in publik?
ka in privat nu stiu kum sa il gasesc
0
29-07-2009, ora 19:48
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
hhhhh
ok
am inteles
bine nu mil da daca nu vrei
poopik
ms
de ajutor
0
02-08-2009, ora 00:24
shakur
Nu este medic/terapeut
shakur
buna seara.sunt un baiat care are nevoie de ajutor...am facuto cu prietena mea petnru prima data si neprotejat aqm doua zile vineri dimineata pe la ora 2.ea era virgina.nu a durat mult contacutl sexula deoarece venise mama ei si era cat pe ce sa ne prinda.acum sunt nelamurit dak ar fi putut ramane insarcinata...nu mi.am dat drumul in ea.va rog astept raspuns cat mai repede
0
02-08-2009, ora 00:35
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Daca nu ati ejaculat este foarte improbabil (dar nu cu totul exclus) sa fi ramas insarcinata. Oricum un control este indicat la inceputul vietii sexuale.
0
02-08-2009, ora 11:44
shakur
Nu este medic/terapeut
shakur
multumesc pentru raspuns.
0
04-08-2009, ora 10:10
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
domnul docctor imi rsp va rog si mie la intrebarea asta?


cu vreo luna in urma eu si cu prietenul meu ne jucam dea sexul erotic.atunci a dat drumu in chiloti era in sorti apoi eu in sorti si chiloti..oare a razbatut sperma pina in vagin la mine? am facut analizele de singe...ud...si gros si parca totul e bine...medicul nu mia zis ca sunt insarcinata.am facut 3 testuri...si au esit negative...

ciclu la moment il am cea mai mare intrebare care ma framinta este ca imi creste burta
oare de ce? ???????? intradevar pot fi insarcinata...mentionez ca am fost la ginecolog si mia zis ca sunt virgina



pls ajutatima ku vre-un rsp...am intrebat pe alte saituri si mi-au zis ca poate fi SARCINA EXTRAUTERINA DA???????????????? help me pls ;(((((((((((((((((((((((

am 15 ani
0
04-08-2009, ora 23:50
morys
Nu este medic/terapeut
morys
hello doctore. am si eu o intrebare poate destul de penibila dar cred ca e interesul meu pana la urma. am 22 ani si sunt virgina la varsta mea. am un prieten pe care+l iubesc, ma iubeste si ma respecta. ptr mine totul va fi dupa seara nuntii. dar unde vreau eu sa ajung..e ca ne mai jucam din cand in cand de a mama si tata imbracati. normal avem simturi si orgasm dar sunt zile in care eu ma termin mai rpd ca el, si fortandu-ma sa sa+l satisfac pe mine ma dor osul de jos sa zic asa..,. sunt riscuri sa am probleme mai incolo
0
05-08-2009, ora 15:24
morys
Nu este medic/terapeut
morys
nicoleta eu una iti spun sa stai linistita. si mie mi-a udat chilotii si n-am nici pe dracu, tot virgina sunt : )
0
06-08-2009, ora 21:47
Johnyyy
Nu este medic/terapeut
Johnyyy
Ce sanse sunt ca o fata sa se nasca fara himen? In cazul in care o fata are himenul elastic, trebuie sa simti o opozitie cand introduci penisul in vagin, sau e normal sa intre usor? Va multumesc!
0
07-08-2009, ora 00:08
morys
Nu este medic/terapeut
morys
sincera sa fiu.nu cred ca penisul ar intra atat de ushor. baiatul se va "chinuii" la inceput cu fata. tre s-o ia ushor sa fie tandru..
0
07-08-2009, ora 10:28
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
heloo imi raspunde si mie cineva la sms de mai sus ???????????? ;((((((((((((((((((((((((((
0
07-08-2009, ora 13:05
elenuza
Nu este medic/terapeut
elenuza
buna.am si eu o intrebare.mai sunt virgina daca prietenul meu mia bagat de mai multe ori degetul in vagin?nu mai am nici piatra la sani!va rog ajutati-ma.pupiki
0
09-08-2009, ora 00:57
Alexutzu16
Nu este medic/terapeut
Alexutzu16
u psihic nu mai esti virgina pt k stii k ceva a intrat acolo... dar practic sa nu mai fii virgina inseamna k ai intretinut un act sexual


deci qum u nu ai intretinut nici un fel de act sexual esti virgina !!!




dar exista si posibilitatea ca himenul sa se fii rupt, si daca faci o vizita la un ginecolog sa iti spuna k nu mai esti virgina
0
09-08-2009, ora 11:30
papushika001
Nu este medic/terapeut
papushika001
Am si eu o intrebare: peste 2 luni am 16 ani...ma intilnesc cu prietenul meu de ceva timp, el mia introdus degetul in vagin...nu am avut cu nimeni alte relatii sexuale si nici cu el inca..nu am singerat niciodata...exista posibilitate sa nu fiu virgina?.va rog mult raspundeti-mi
0
09-08-2009, ora 19:05
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
In mod normal, himenul permite numai introducerea unui creion. Sunt variante mai rare de himen cu orificiu mai larg sau mai elastic. In sfarsit, se intampla frecvent ca himenul sa fi fost lezat de tampoane intravaginale (OB-uri).
0
13-08-2009, ora 10:55
papushika001
Nu este medic/terapeut
papushika001
tin sa afirm k nu am folosit niciodata tampoane intravaginale.iar kind mia introdus degetul nu am singerat...exista posibilitatea sa nu mai fiu virgina?
0
20-08-2009, ora 13:05
mada123
Nu este medic/terapeut
mada123
am si eu o intrebare.sunt virgina am avut un contact sexual neprotejat insa prietenu nu a penetrat destul si nici nu a ejacuat in mine..nu mia curs sange..este posibil sa raman insarcinata ?...va rog mult de to ajutatima ! :-s
0
20-08-2009, ora 13:49
mada123
Nu este medic/terapeut
mada123
contactul a fost de foarte scurt timp. va rog mult domnule doctor datimi un raspuns
0
06-09-2009, ora 11:21
just4you
Nu este medic/terapeut
just4you
buna ziua.as vrea un sfat pentru prietena mea.ea are 15 ani jumate.si e cu prietenu ei de 3 luni...si au ajuns la subiectul vietii sexuale.si ea nu stie daka sa faka sau nu.cu prezervativ normal.dar ai este frika sa nu ramana gravida.aman2 sunt virgini.el are 17 ani.poate sa isi inceapa viata sexuala de la varsta asta sau trebuie sa mai astepte???multumesk!!
0
06-09-2009, ora 17:22
HaselnuBchen
Nu este medic/terapeut
HaselnuBchen
Fetelor treziti-va, nu stiu ce e cu voi.Bine ca nu intrebati daca mai sunteti virgine si dupa ce nasteti.Inainte de a va incepe viata sexuala mai documentati-va si voi.
0
13-09-2009, ora 14:25
ioana.cata
Nu este medic/terapeut
ioana.cata
buna ziua!am 16 ani si as vrea sa aflu daca mai sunt virgina sau nu?povestea mea este."in urma cu cateva zile eu si prietenul meu am ramas singuri acasa.si bineinteles am fost luati de val.in clipele acelea de tandrete sau strecurat niste "degetele"(ale prietenului meu care nu mai este virgini)in vagin a fost destul de dureros... mi-a curs fffoarte putin sange problema este ca a doaua zi am mers sa-mi fac analize medicale (cele de sange le-am facut inainte acestui lucru) dar a doua zi am dus cele de urina...poate aparea in rezultat faptul ca nu mai sunt virgina.sau poate mai sunt virgina.Sunt foarte confuza nu am f.multi prieteni iar mama nu as vrea sa afle pt imi interzice sa vorbesc cu prietenul meu... asa ca nu am cu cine sa vorbesc despre asta va rog ajutati-ma!sper ca m-am facut inteleasa!va multumesc
0
13-09-2009, ora 19:03
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
La analiza de urina s-ar putea sa apara urme de sange in urina (hematurie microscopica), dar in nici un caz nu se va vedea ca nu mai sunteti virgina.
0
16-09-2009, ora 14:59
alinutzaaly
Nu este medic/terapeut
alinutzaaly
sunt foarte nelamurita in ceea ce priveste dizvirginarea si caut un raspuns clar.Nu stiu daca mai sunt virgina, in urma cu cateva zile prietenul meu si-a introdus pensiul dar doar putin adica capul am simtit o usoara durere, eu simteam ca nu are unde sa intre mai adanc. Asta inseamna ca nu mai sunt virgina?
0
16-09-2009, ora 15:05
alinutzaaly
Nu este medic/terapeut
alinutzaaly
va multumesc mult, am nevoie de raspuns sunt ingrijorata:(:(
0
16-09-2009, ora 15:21
elenuza
Nu este medic/terapeut
elenuza
alinutzaaly dami id tau sa vb
0
16-09-2009, ora 15:23
teea
Nu este medic/terapeut
teea
alinutzaaly, si cam cum ai vrea tu sa ne dam seama daca mai esti virgina sau nu?
si pana la urma de ce esti asa de ingrijorata?doar ai vrut sa faci chestia asta.
atata timp cat intrebare ta este cea de mai sus nu cred ca cineva iti va putea da un raspuns clar.da fuguta la un ginecolog si vei afla de la o persoana competenta daca mai esti sau nu virgina.
0
16-09-2009, ora 15:24
elenuza
Nu este medic/terapeut
elenuza
bineinteles daca vrei
Adaugă un comentariu / răspuns
191 comentarii 1 2 3456 7 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  •