lipsa placerii

09-02-2014
maryter
Nu este medic/terapeut
maryter
salut zicetimi va rog daca e normal am fost vergina pina la 23 de ani am hotarit sa o fac cu prietenu meu dar cinstit nu am avut placere sa fie faptu ca eu vergina si tirziu am ineput veata sexuala si ca a durat putin in sens ca sintem ambi la munca el germania eu italia si doar o luna am fost impreuna si alta eu nam avut orgasm cit am avut relati poate fi cauza acestor termeni?
6 comentarii
0
09-02-2014, ora 19:04
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Dumnezeu cu mila la ce romana scrii!!!vergina s-au nu, ai rupt limba romana!!Amin.
0
09-02-2014, ora 19:59
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Relaxeaza-te mai mult, prima data nu reprezinta intotdeauna numai placere.Cu timpul, totul va fi bine, nu te stresa!!!
p.s in ceea ce priveste limba romana, crede-ma ADIRAFA, ca nu stai mai bine decat ea. In aproape toate postarile scrii agramat...ca idee, de ce ai scris "s-au"(nu ca ar fi prima data)?
0
09-02-2014, ora 20:58
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Bineinteles ca omul mai greseste(in cazul de fata s-au putea fi inlocuit cu"ori") e adevarat...doar ca tu nu ai gresit niciodata si stai doar si comentezi pe altii...nu am nici o problema cu asta:))
daca ai citit bine topicul de mai sus, probabil ai sesizat cata prostie exista(ca mai apoi sa ceri si sfaturi)pai mai bine taci din gura si esti mai castigat!!seara faina.
0
09-02-2014, ora 22:31
A.M.G
Nu este medic/terapeut
A.M.G
eu zic ca aceasta neplacere pe care o ai tu nu este de discutat pe forum. discuta cu partenerul
0
10-02-2014, ora 14:45
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
MARYTEL lipsa placerii se poate datore faptului ca pana acum nu ai gasit un partener care sa stie sati ofere asta, pt a avea placere este nevoie sa stii cateva smecherii prin care sa faci partenerul sa ajunga la placere nu este de ajuns sa stai deasupra si sa dai din fund, este nevoie de un momentprielnic, un loc prielnic nu cu parintii in camera alaturata si pe fuga, de preludiu si multe altele DOCUMENTATIVA SAU IMPROVIZATI.
Puteti sa aflati cate ceva si din filmele pt adulti, pt placere este nevoie si de excitare.
SUCCES SI MAI POSTEAZA DIN CAND IN CAND.
0
15-04-2020, ora 17:36
Ioana Maria
Nu este medic/terapeut
Ioana Maria
De ce ma gadil când prietenul meu vrea sa ma pupe pe corp?
Sau sa ma stimuleze pe cale orală
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul pentru prima dată - ce trebuie să știi
  •