sarcina si lichidul preejaculator

22-01-2012
bebytsssa
Nu este medic/terapeut
bebytsssa
poti ramane insarcinata din cauza lichidului pre-ejaculator?
3 comentarii
0
22-01-2012, ora 23:38
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Da, se intampla frecvent.
0
29-10-2012, ora 00:28
lichidpreejaculator
Nu este medic/terapeut
lichidpreejaculator
Buna ziua.Am o problema si sper sa ma lamuriti dumneavoastra:eram cu prietena mea.am pus mana pe penisul meu si era putin lichid preejaculator.am luat putin pe mana din greseala, dar m am sters.dupa aceea m am "jucat " cu a ei putin cu mana pe care o pusesem pe penis.poate sa raman insarcinata ? tin sa mentionez ca ea este virgina.Astept un raspuns.Multumesc mult.
0
09-12-2012, ora 16:22
claudia1234cristina
Nu este medic/terapeut
claudia1234cristina
buna seara.as dori sa stiu daca as putea ramane insarcinata daca prima data am pus mana pe penisul partenerului care avea un lichid incolor(banuiesc ca e cel pre-ejaculator)apoi am puns prezervativul si am continuat actul sexual.punand mana care avea acel lichid si pe prezervativ e posibil sa il fi introdus in vagin si sa raman insarcinata de la el/mentionez ca mi-a intarziat menstruatia 3 zile.de obicei e la 28 de zile, uneori e chiar mai devreme, cel mai mult mi-a intarziat 10 zile.sunt putin speriata caci inainte de acest act am facut o pauza de 8 luni de la acte sexuale.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici