karrisa simptome

15-06-2008
sunny
Nu este medic/terapeut
sunny
buna am inceput s iau karissa din data de 8 de knd mi-a venit menstruatia.de obicei inainte de menstruatie am dureri de sani care dupa menstruatie trec.insa dureri de sani am si acum dupa 8 zile si inca mai am...in plus inca mai am si scurgerea maro de la sfarsitul menstruatiei care de regula disparea dupa 5 zile. e din cauza pastilelor?sa incetez sa le mai iau?multumesc
1 comentarii
0
16-06-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este posibil sa fie de la pilule. Scurgerea maro are mari sanse sa se rezolve singura, dar durerea de sani poate sa se repete si chiar sa se agraveze luna viitoare.
Pe de alta parte, nu este de loc bine sa intrerupeti pilulele in mijlocul foliei. Deci, parerea mea este sa duceti folia pana la capat si sa cereti sfatul doctorului dv daca sa continuati ori nu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul