iritatii pe penis

14-05-2008
camyky
Nu este medic/terapeut
camyky
prietenul meu prezinta niste iritatii pe penis.suntem in preuna de un an si a mai avut iritatii de acest gen eu am fost la control si nu am nimic dar el vine acasa cu aceste iritatii nu stiu cauza nu e normal va rog sa-mi raspundeti despre ce poate fi vorba.i-am cumparat clotrimazol sa uns si i-a trecut.apar asa din senin odata la nu stiu cat timp?ce ar putea fi
8 comentarii
0
20-05-2008, ora 00:00
godfather04
Nu este medic/terapeut
godfather04
de ce nu se duce la un deramto -venerolog, pentru ca ii va fi de mare ajutor!
0
24-05-2008, ora 00:00
olimpia71
Nu este medic/terapeut
olimpia71
crema de galbenele este bunana si la p*** si la piele
0
17-07-2010, ora 00:59
rigormortis1
Nu este medic/terapeut
rigormortis1
Buna ziua, am si eu o problema am luat 4-5 zile antibiotice pt k am avut maseaua umflata, apoi dupa cateva zile am observat k capu penisului este iritat si am mancarimi... ce sa fac!!!
0
04-08-2010, ora 08:40
lipock
Nu este medic/terapeut
lipock
???????????
0
20-10-2011, ora 23:29
shyandnice
Nu este medic/terapeut
shyandnice
Buna seara! Am luat Augumentin timp de 10 zile iar in ultimele 2 zile mi-a aparut pe penis o iritatie rosiatica pe cap si pe preput...trebuie sa ma ingrijorez? poate fi o reactie la Augumentin? multumesc cunoscatorilor
0
29-03-2012, ora 13:50
radu.radu
Nu este medic/terapeut
radu.radu
buna ziua de vreo 2zile mi-au aparut bubite albe pe capul penisului nu ma deranjeaza doar ma mananca uneori si nu stiu ce tratament sa folosesc va rog ajutati-ma.multumesc
0
20-08-2012, ora 00:09
Mitosh
Nu este medic/terapeut
Mitosh
Salut!Aproximativ o luna de zile in urma mi-au aparut pe penis, mai exact pe capul penisului 3 pete rosii de dimensiune mica, nu ma ustura, nu ma jeneaza in nici o forma, nu am secretii si nici nu pot spune ca sunt iritat insa la o privire mai atenta pare ca si cum ar fi umflat... dar foarte putin si sper sa nu gresesc la nivelul superior al capului pare a fi putin invinetit... tin sa precizez ca intretin relatii sexuale doar cu sotia mea si nu imi pot da seama despre ce sa fie vorba... stie cineva ce ar putea fi?multumesc anticipat
0
15-11-2012, ora 11:49
danfabian
Nu este medic/terapeut
danfabian
salut am o iritatie pe penis de cel putin un an am fost la dermatolog si mi-a dat o crema mi - a trecut.. iritatia este o iroseala a pe capul penisului si mai jos sau bubitze rosii mici... ideea e ca imi apare cand vrea gen dupa o luna de zile dupa contact sexual imi apare iar ma lasa iar o luna si tot asa.. habar nu am ce e, doctoru mi-a zis sa mi dau cu o crema, cand imi dau imi trece dupa iar imi apare cand vrea... e de ceva timp nu ma doare, nu miroase, nu ma afecteaza cu nimic daca stie cineva si ma poate ajuta...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •