intreruperea sarcinii

07-01-2008
chibiutza
Nu este medic/terapeut
chibiutza
V-am adresat o intrebare si as vrea sa mai adaug inca ceva in legatura cu asta si anume in timpul chiuretajului am avut dureri mari, este normal? iar doctorita a zis ca nu mai rezista mult sarcina pt. ca erau multe cheaguri de sange, si as vrea sa adaug ca acum ma dor ovarele si le simt inflamata la fel cum ma dureau si in timpul sarcinii, abdomenul imi da impresia ca e rigid iar sanii s-au marit mai tare fata de acum o zi, as putea sa fac o ecografie acum chiar dupa intrerupere? sunt foarte ingrijorata, intreruperea am facut-o pe data de 5 ian.
2 comentarii
0
22-01-2008, ora 00:00
carmenpr
Nu este medic/terapeut
carmenpr
buna chibiutza...te as ruga mult daca imi poti da si mie cateva detalii despre cum a decurs procesul de avort..banuiesc ca sunt gravida si as dorii sa stiu mai multe info despre medici, cabinete si preturile unei consultatii si respectiv ale unui avort :(...multzumesc!
0
22-10-2009, ora 13:31
L.D
Nu este medic/terapeut
L.D
ai avut dureri mari ca este normal dar depinde mult si de medic.si eu am trecut prin asa ceva zi nu doresc nimanui sa treaca prin asta sunt dureri de zici ca-i iadul pe pamant
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul