intoleranta alergie gastrita rectosigmoidita astm

10-08-2013
anka bujor
Nu este medic/terapeut
anka bujor
Salve! Vreau sa va aduc la cunostinta sintomele mele, prime le sintomi au inceput acu 2 ani cu o criza asmatica, un puteam respira ave greturi senzatie de coma si un tremor intern, mi-am facut probe alergice, IgE totali 300, 400 ku/l, m'au gasit allergica la fructe de mare, EU astea nu le consum apoi pemicilina care nu am facut de 20 ani.Gastro:esofag mica hernie hiatala,.mucosa 3 foArte hiperemica fara leziuni, stomac mucosa maregiata cu pliche edematoase dar distensibile, lac gastric abundent modesta reflux biliar, multiple eroziuni.Rectoscopie, rectosigmoidita Cura alimentatia?care sunt?Ma arde spatele picioarele si am furnicaturi:-( mancarimi scalp urechi nas palme talpi si genital, spunti ce sa FAC?in arma cu 7 am facut vaccin cu IBC 10 si mi-a tre cut, acum circa un se mai fabrica
Am uitat sa precizez ca dava mananc coeva cu ulei ma inteapa cura si carnea PE mine ca si cum ASI avea ace, si ochii ma inteapa si se inrosesc, dimineata ma trezesc cu cura plina de un lichid galbui, din spatele nasului IMI curge un mucus galben fistichiu, simt ca si cum m-ar pulsari ca si cum se infecteaza tot in mine, am avuto inflamatie in palat in gingii nas, scuipat in borcan si am fa
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.