intepaturi si palpitatii ale inimii

14-01-2012
thunderhorse
Nu este medic/terapeut
thunderhorse
salutari ma numesc puscasu cosmin, am 23 de ani si am uneori niste intepaturi la inima nu fumez, beau daor ocazional faorte rar, deloc cafea sunt sportiv de mic, intotdeauna mi-a placut miscarea, fizic sunt altet de cand ma stiu eu, am practicat multe sporturi de gen arte martiale, nu am avut aproape niciodata probleme de sanatate de genul asta, sunt niste intepaturi ciudate la inima, o fi de la alimentatie mananc mult sa capat kilograme in plus la sala, am fost genu slabpana la 20 de ani cand m-am dezvoltat si doar masa musculara deloc grasime daor fibra nu sunt genul care ard repede, cateodata simt intepaturi si la venele de la picior cred ca circulatia mea e de vina, sau faptul ca sunt o fire care se consuma si se streaseaza foarte mult ma inervez si repede poate fi din cauza asta?? parca si obosesc mai repede acuma cand solicit inima la antrenamente etc, care poate fi cauza si ce se poate face in privinta asta ????
1 comentarii
0
19-08-2013, ora 23:01
danijurca17
Nu este medic/terapeut
danijurca17
cam asa si eu am 17, ma doare ceafa dimineata parca mie amortit gatul, , sunt jucator de fotbal, ma dor muschii spatelui, , seara cand ma pun la culcare, inimai imi bate cu putere, fac antrenamente zilnic, nu fumez, nu beau defel, alcool si sucuri, manac corespunzator, cand inspire, ma doare sub stern si putin spatele, iar la unele antrenamente, cand ragai, simt ca ma arde inauntru, sunt [esimist, si ma tem, as vrea un sfat concert, ! Ajutatima va rog !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.