intarzierea menstrei, mancarimi si usturimi genitale

02-04-2009
adelina1986
Nu este medic/terapeut
adelina1986
buna!
acum 2 sapt am avut probleme cu o masea din cauza faptului ca nu am cand sa ma duc la doctor, am luat diferite calmante si antibiotice pentru a imi calma durerea, pe data de 28.03, trebuia sa imi vina, dar cum de obicei luna de luna am intrazieri de pana la 2-3 zile, mi sa parut normal intru deja in panica deoarece st in a 7 zi de intarziere, am facut in acest timp si un test de sarcina care sa dovedit negativ, in ultimele patru zile au aparut si mancarimi si usturimi in aceea zona. va rog da-ti un sfat !!!!
4 comentarii
0
02-04-2009, ora 15:29
mona_yo46
Nu este medic/terapeut
mona_yo46
buna!stai linistita tre sa iti vina zilele astea am patit si eu la fel.succes
0
02-04-2009, ora 16:15
Mihaela G
Nu este medic/terapeut
Mihaela G
Buna ziua
Va rog sa ma ajutati. Am 26 ani si sunt casatorita de 6 ani.Nu am avut niciodata un ciclu regulat, dar acum sunt speriata tare. Am o menstruatie o data la 6 luni. Am fost la medic si mi-a recomandat un medicament DUPHASTON 10 mg. Dupa cateva zile mi-a venit, dar in urmatoarea luna nu a mai avut nici un efect. Va rog da-ti un sfat !
0
21-05-2009, ora 16:02
Alexaandreea
Nu este medic/terapeut
Alexaandreea
Buna ziua, pe data de 12.05.2009 trebuia sa imi vina menstruatia. In data de 15.05 sau 16.05 am avut contact sexual neprotejat in care el a ejaculat in mine. As dori sa stiu care sunt sansele ca eu sa fiu insarcinata? Astept raspuns urgent. Va multumesc anticipat
0
03-06-2009, ora 00:23
alexxy_a
Nu este medic/terapeut
alexxy_a
Daca nu iei anticonceptionale, sansele sunt destul de mari.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici