intarzierea ciclului

16-12-2006
chabron_sp
Nu este medic/terapeut
chabron_sp
Am o intarzere de 2 zile ale ciclului menstrual.am o relatie sinu de fiecare data am folosit prezervativul am avut dureri de sani, greturi s ameteli ce sanse am sa fiu insarcinata?
4 comentarii
0
16-12-2006, ora 00:00
anonimm
Nu este medic/terapeut
anonimm
..doua zile nu este mult... insa nu se stie niciodata, tot ce este posibil sa fii insarcinata daca zici ca ai avut simtome...cumpara un test de sarcina si o sa vezi daca da sau nu.. bafta!
0
31-03-2011, ora 23:35
dani hfjhf
Nu este medic/terapeut
dani hfjhf
buna am si eu o intrebare mi-a intarziat ciclul 7zile am crezut ca am ramas insarcinata dar din pacate a8zi mia venit oare e posibil totusi sa fi ramas insarcinata.dati-mi un raspuns va rog
0
20-04-2011, ora 00:52
andaly
Nu este medic/terapeut
andaly
Buna seara.Va rog daca m-ar putea ajuta si pe mine cineva i-as fi foarte recunoscatoare.3 ani am luat anticonceptionale si dupa ce le-am lasat mi s-a dereglat ciclul in ultimul hal in sensul ca de 5 luni mi-a venit o data si atunci mi l-a provocat prin mdicamente doctorul ginecolog.Chiar azi am fost la doctor si mi-a facut un ecograf si mi-a zis ca nu sunt gravida si ca numai are ce sa imi faca a zis sa ma duc la un endocrinolog ca s-ar putea sa am de acolo dereglarea hormonala.mentionez faptul ca in ultimele luni am pus 15 kg pe mine dar asta fara sa mananc foarte mult chiar nu fac exces in mancare va rog ajutati-ma cu un sfat nu stiu ce sa mai fac sunt disperata ca nu am ciclul normal.as vrea sa il pot regla pentru ca imi doresc foarte mult un copil dar mi-a zis doctorul ca daca nu am ciclu nici nu pot ramane insarcinata.va multumesc mult si astept un raspuns!
0
28-04-2011, ora 11:36
oana09
Nu este medic/terapeut
oana09
buna ziua ma numesc oana si am si eu o problema :luna aprilie normal mie menstruatia trebuia sa imi vina pe 10 sau12, dar nu a mai venit asa cum trebuia, iar pe 18, 19 a aparut o sangerare foarte mica (imi curge un pic apoi se opreste, si e ceva maro si roz) iar de pe 19 pana acum tot asa mi se intampla si ma doare si foarte rau spatele, nu stiu ce poate fi.va multumesc frumos.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: