intarzierea ciclului

07-06-2006
svera
Nu este medic/terapeut
svera
mia intarziat ciclul cu 4 zile, azi a aparut a picatura foarte mica maronie deschis. As putea spune ca sunt insarcinata dupa toate semnele dar am facut un test in prima zi de intarziere si a iesit negativ.Ce puteti sa mi spuneti? E bebe sau nu?
7 comentarii
0
08-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Nu stim daca e bebe sau nu. Repetati testul de sarcina la 7 zile macar de intirziere si mergeti la ginecolog
0
26-05-2010, ora 15:38
lascu andreea
Nu este medic/terapeut
lascu andreea
buna..am si eu o problema...timp de 2 ani am luat pastilele jasmin iar la recomandarea doctorului ginecolog le-am schimbat cu inelul anticonceptiv, pe data de22 mai trebuia sa imi vina ciclul azi suntem pe data de 26 si inca nu mi-a venit, pentru ca eram sigura ca inelul ne protejeaza nu am mai folosit si prezervativ in prima saptamana, mi-am facut si 2 teste care au iesit negative, , , , , dar eu ma simt rau...
0
31-05-2010, ora 23:36
lascu andreea
Nu este medic/terapeut
lascu andreea
am facut azi un nou test si mi-a iesit negativ!cm inca nu mi-a venit!am mereu stare de somnolenta,
0
27-02-2016, ora 12:45
Marioara15
Nu este medic/terapeut
Marioara15
Buna ziua, de aproape doua luni nu mea venit mestruatia si am facut doua teste si au iesit negative, eu am hernie de disc pe inelul cinci si oasele de la bazin sunt presat penrtu ca am ridicat in timpu sarcini si acum am dureri in zona rinichilor si sub burta dar tot nu imi vine mestruatia, in ultimul timp am mai baut si ceai de slabit.sotu mea fost plecat si in ianuarie a fost acasa si acum e pleca deci viata sexuala nu prea este ca nui acasa si ma gandeam ca imi intarzie pe baza hormomala dar astep raspunsu.
0
27-02-2016, ora 12:46
Marioara15
Nu este medic/terapeut
Marioara15
Buna ziua, de aproape doua luni nu mea venit mestruatia si am facut doua teste si au iesit negative, eu am hernie de disc pe inelul cinci si oasele de la bazin sunt presat penrtu ca am ridicat in timpu sarcini si acum am dureri in zona rinichilor si sub burta dar tot nu imi vine mestruatia, in ultimul timp am mai baut si ceai de slabit.sotu mea fost plecat si in ianuarie a fost acasa si acum e pleca deci viata sexuala nu prea este ca nui acasa si ma gandeam ca imi intarzie pe baza hormomala dar astep raspunsu.
0
27-02-2016, ora 12:46
Marioara15
Nu este medic/terapeut
Marioara15
Buna ziua, de aproape doua luni nu mea venit mestruatia si am facut doua teste si au iesit negative, eu am hernie de disc pe inelul cinci si oasele de la bazin sunt presat penrtu ca am ridicat in timpu sarcini si acum am dureri in zona rinichilor si sub burta dar tot nu imi vine mestruatia, in ultimul timp am mai baut si ceai de slabit.sotu mea fost plecat si in ianuarie a fost acasa si acum e pleca deci viata sexuala nu prea este ca nui acasa si ma gandeam ca imi intarzie pe baza hormomala dar astep raspunsu.
0
27-02-2016, ora 12:46
Marioara15
Nu este medic/terapeut
Marioara15
Buna ziua, de aproape doua luni nu mea venit mestruatia si am facut doua teste si au iesit negative, eu am hernie de disc pe inelul cinci si oasele de la bazin sunt presat penrtu ca am ridicat in timpu sarcini si acum am dureri in zona rinichilor si sub burta dar tot nu imi vine mestruatia, in ultimul timp am mai baut si ceai de slabit.sotu mea fost plecat si in ianuarie a fost acasa si acum e pleca deci viata sexuala nu prea este ca nui acasa si ma gandeam ca imi intarzie pe baza hormomala dar astep raspunsu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.