insarcinata sau nu?

25-09-2007
gyuly@
Nu este medic/terapeut
gyuly@
mi-a intarziat menstruatia 9 zile...in urma cu 4 zile am facut un test de sarcina si a iesit o liniutza...intrebarea ar fii:la cat timp de la ultimul contact sexual apare daca esti insarcinata sau nu la testele de sarcina?daca nu sunt insarcinata totusi de ce intarzie sa apara menstruatia?este posibil sa intarzie din cauza unei raceli?(anexite)Va multumesc anticipat!
2 comentarii
0
25-09-2007, ora 00:00
alinacornelc
Nu este medic/terapeut
alinacornelc
buna gyuly. pot sa iti spun k sunt in situatia ta. azi sunt 7 zile decand nu vine cm. am facut un test ieri dimienata, la 6 zile de intarziere si negativ, din pacate. eu am urmat un tratament cu duphaston 1/zi, timp de 3 luni, deoarece am o dereglare post pilula. am folosit anticonceptionalele timp de 3 ani fara pauza
nici eu nu stiu ce sa fac
am vb ieri cu ginec ologul meu si mi-a zis sa asteptam pana vineri, sa fie 10 zile de intarziere si sa merg iar la el
0
25-09-2007, ora 00:00
gyuly@
Nu este medic/terapeut
gyuly@
gata mi-a venit:DD::D:D yupyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!:P
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •