informatii medic LOVIN CIPRIAN

20-05-2015
iuliana90
Nu este medic/terapeut
iuliana90
Buna ziua. Stie cineva ceva despre doctorul lovin ciprian, medic de chirurghie toracică la spitalul de pneumologie din iasi? A mai intrat cinevs in contact cu dumnealui? Va rog ajutati.ma cu un raspuns. Tatal meu e internat acolo ptr a i se face analiza de bronhoscopie de 4 zile si nu ii face nimik. Il tine asa in salon. In fiecare zi il amana: 'maine o facem, gata'. Nu stiu ce sa fac...
4 comentarii
0
21-07-2015, ora 18:12
Dr. Lovin Ciprian
Chirurgie toracica, iasi
Dr. Lovin Ciprian
e o gluma cred! nu sta nici un pacient 4 zile pentru o bronhoscopie!
0
27-08-2016, ora 17:53
Eu86
Nu este medic/terapeut
Eu86
As vrea sa stiu si eu in cazul sindromului tietze cat timp din durerile ca eu deja la am de 4 luni. Si daca se operează ??
0
06-09-2016, ora 17:56
Dr. Lovin Ciprian
Chirurgie toracica, iasi
Dr. Lovin Ciprian
in primul rind trebuie un consult. apoi trebuie investigatii suplinemtare( radiologie, ecografie) pentru a exclue o alta cauza a durerii. in teorie un sdr tietze se poate opera. eu personal nu am vazut/ auzit de un pacient care sa se fi operat pentru asa ceva
0
06-09-2016, ora 19:11
Eu86
Nu este medic/terapeut
Eu86
Revin cu informatia ca am facut ecografie., radiografie si consult si m i s a pus diagnosticul de sindrom TIETZE. Am luat ketonal dar durerile n au dispărut.Dvs.ce ma sfătuiți sa fac in continuare ? Va multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul