informare

27-01-2010
florin_05
Nu este medic/terapeut
florin_05
buna ziua ma cheama florin si 28 de ani de vreo cateva luni mia aparut o mancarime la coapsele picioarelor si deasupra penisului, simi vine sa ma scarpin pana imi da sangele si ramane pelea patata si se intinde.am fost la o farmacie mia dat un unguent dar nimic as vrea un sfat ce trebue sa fac sau un diacnostic daca sar putea sa ma duc sami cumpar ceva medicamente.va multumesc si astept raspuns
2 comentarii
0
27-01-2010, ora 16:01
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Buna Florine,
medicamentele chimice nu au cum sa te ajute oricum. Mai ales ca este foarte periculos sa suprimi simptomele acestea caci boala se muta des dupa astfel de tratamente suprimante la plamani sau la creier. Poti sa dai in astm f. repede cu medicamente.
Exista insa o posibilitate de a o vindeca. Daca te intereseaza scrie-mi un mesaj privat dand un click pe id-ul meu si te voi indruma catre un medic.
0
29-01-2010, ora 17:45
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Este posibil saai o ciuperca.
Fii linistit, ea se vindeca cu creme antimicotice! Incearca Travocort crema in 2 aplicatii zilnice, dimineata si seara timp de o saptamana si apoi spune cum te simti.
Apropo !
Aceasta ciuperca nu are nicio legatura cu astmul, cu plamanii sau creierul !
Este bvine sa nu iei in considerare toate prostiile care se scriu pe acest forum !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.