inflamatie anormala

28-02-2010
angel69
Nu este medic/terapeut
angel69
Buna ziua! problema mea a aparut astazi: dupa un contact sexual, in care am sangerat, mi s-a inflamat zona de impreunare a labiilor mari de jos. Este o umflatura cat un bob de fasole. Pe langa asta, la o atenta analiza, pe interior, pe o bucata de carne din interior am observat o chestie ciudata- arata ca o vena lunga cam de 3-4cm si negra la culoare, pare a fi sange insa nu se curata (arata ca un fir de sange) insa este pe acea bucata de carne din interior central. Mentionez ca acum 3 luni am avut un contact sexual, iar cand am facut baie mi-au iesit din vagin multe fasiute albe mici ca si cum mi s-ar fi exfoliat pielea de pe interior...la o zi distanta pielea de pe penisul prietenului meu se exfolia si ea.dupa aceea nu am mai avut probleme nici eu nici el, insa mie mi s-a dereglat ciclul. De asemenea, acum cateva sapt la un alt contact sexual, prietenul meu a fost neatent in sensul in care si-a dat drumul inainte sa ies cu 2 secunde si am luat la cateva ore pastila de a 2 zi.as vrea sa stiu ce mi se intampla! va rog sa ma ajutati.
3 comentarii
0
28-02-2010, ora 20:52
sadic
Nu este medic/terapeut
sadic
[ =)) femei nebune... ]

hei fetitz... acu pe bune. de descompunerea progresiva a vaginului tau nu am cum sa zic nik, , , ,
nici despre pastila de a doua zi. cu exceptia faptului k si prietena mea folosim asa ceva.

multumesc pt povestioara... eu si colegii de cazarma ne stricam de ras...

si cu totii iti recomandam cu caldura prezervativul. te protejeaza si de BTS[adica ce ai luat tu] si de sarcini nedorite...
:* si ai grija de u!
0
28-02-2010, ora 23:58
angel69
Nu este medic/terapeut
angel69
As vrea parerea unui om competent !! nu cred ca ai cunostinte medicale !
0
04-03-2010, ora 14:53
sadic
Nu este medic/terapeut
sadic
serios? :))
dar la un ginecolog te-ai gandit?!
Cine draci crezi ca din chestiile alea pe care le-ai scris tu acolo poa sa iti zica ce ai?
Du-te la medic... ce ai ramane intre tine si el...stii, profesionalism si dastea...
Si nu te mai face de ras pe net... stiu, forumu e mai ieftin donsoara...dar...totusi, e vb de sanatatea ta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.