infectii urinare | Forumul Medical ROmedic

infectii urinare

08-02-2015
DODOI MARI
Nu este medic/terapeut
DODOI MARI
va rog din suflet ajutati-ma ca din martie 2013cand am urinat cu sange, in urma contactului sexual ce a durat mai mult, am facut tratament cu urinal si nolicin 10 zile, crezand gata ma-m vindecat din septembrie accelasi an am inceput sa-mi creasca tensiunea cu medicamentele luate pt scaderea ei, in loc sa scada crestea, mergeam pe fiecare seara la camera de garda a spitalului neajutandu-ma cu mare lucru. Pana intr-o seara cand mergeam la cam de garda am racit f puternic, si am mers la farmacie si am luat un antibiotic, atunci dupa a doua pastila tensiunea mea sa reglat imediat si asa am putut sa-mi dau seama ca am probleme cu o infectie ceva
, dar trece ce trece apoi iar creste tensiunea din senin. Va rog ajutati-ma ca nu mai stiu ce sa fac sa am o viata linistita Va rog din suflet recomandati-mi un medic urolog bun la care pot apela pt accest necaz pe care il am.Va multumesc anticipat.
1 comentarii
0
11-02-2015, ora 21:56
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
De ce nu mergeti la Spitalul Clinic de Urologie Panduri ?

Adresa: Åžos. Panduri nr. 20, Sector 5, Bucuresti

Telefon: +4 (021) 410 69 10
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Un simplu simplu obicei ar putea ajuta la evitarea infecÈ›iilor urinare
  • Antibioticele are putea fi soluÈ›ia pentru ameliorarea durerilor cronice ale vezicii urinare (Studiu)
  • Semne È™i simptome de infecÈ›ie urinară pe care trebuie să le recunoÈ™ti
  • De ce fac atât de des infecÈ›ii urinare?
  • Este sucul de meriÈ™oare eficient în infecÈ›iile urinare? Ce spun studiile
  • Cele mai bune metode de a preveni infecÈ›iile urinare
  • Hematii în urină - explicaÈ›ii
  • Obiceiuri sexuale care duc la infecÈ›ii urinare
  •