infectie sau?

06-08-2015
melania2
Nu este medic/terapeut
melania2
buna ziua am si eu o problema acum o luna am fost internata o sapt jumaye in spital cu dureri mari abdominale, mi sa facut ecografie abdominala, acografie vagianala testul papa nicolau dupa atatea analize mi sa spus ca am cistita acuta, rezultatul la papa nicolau e NILM colorat.am fost tratata cu antibiotice injectabile intravenoase timp de o sapt.dupa o sapt durerile au reinceput dupa care mau trimis si la urologie ca ar fi vb de vezica urinara dar si acolo nimic.miau facut analize dupa analize si tot nu miau gasit nimic.cum era de asteptat miau facut externarea tin sa mentionez ca am zile cand am dureri abdominale si ma doare in amandoua partile, inainte de a intra in spital am avut ciclu normal acum mia venit de 2 ori pe luna.dupa ce fac dragoste cu sotul meu imi curge ceva spre roz.azi de dimineata cand mam trezit am fost la toaleta in timp ce faceam treaba mica mia curs cv secretie maronie.tin sa mentionez ca eu am avut luna trecuta ciclu in 2 care a durat 3 zile si in 28 care tot 3 a durat.iar azi suntem in 6 si am secretie maronie.va rog sami dati un sfat nu stiu ce sa mai fac si sunt foarte speriata.va multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.