infectie dentara

07-05-2013
ancutza2014
Nu este medic/terapeut
ancutza2014
acum aproximativ un an am fost la dentist sa imi rezolve toata dantura practic sa ma lase fara carii infectii sa imi pun maselele rupta ce sa mai tot ce inseamna dantura sanatoasa, insa de cand am fost parca am mai multe probleme gingiile mi se umfla tot mai ades am tot mai multe infectii care coboara spre gat sau suie spre ochi si in momentul de fata a inceput sa ma doara foarte rau un dinte care se presupune ca era sanatos si nu mi-a facut nimik am gingia atat de umflata in fata incat pare ca am primit un pumn sau ca am 1 kg de botox nu stiu ce sa mai fac sa se retraga nici un dentist din oras nu se baga zic ei peste lucrarea altuia ce sa beau sunt de vineri cu buzele si barbia umflate augmentin nu functioneza de ce beau ma umflu mai rau desi nu sunt alergica la el pt ca am mai baut in alte ocazii
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul