inel in jurul penisului

11-03-2009
mateigabriel
Nu este medic/terapeut
mateigabriel
Buna ziua, am si eu o problema inelul din jurul capului penisului este prea strans si in timpul erectie acesta se strange iar acum cateva zile am avut un contact sexual si inelul din jurul penisului sa crapat producang sangerati iar acu imi curge un lichid galbui si am usturimie. Va rog frumos astept raspuns.

Si raspunsu Dv. a fost sa folosesc un unguen baneocin daca nu in 2 zile sa ma duc cu trimitere la un chirurg ar fii asa degrav astept un raspuns mai elaborat VA MULTUMESC !
2 comentarii
0
14-04-2011, ora 12:54
frizerta2007mari@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
frizerta2007mari@yahoo.com
buna nu stiu cum sa incep si cum sa ma exprim, acum 4 ani am intretinut un raport sexsual ne protejat la care dupa mi- a aparut pe penis ca si un fel d "matreata " care pana la urma mi- a disparut si acum mi sa facut un inel de culoare alba in jurul penisului si cand fac sex ma doare enorm de tare si imi creapa pielea, si capul penisului are o culoare albastrui nu stiu ce este si ce se intampla cu mine va rog din suflet sa imi spuneti ce am este grav? se transzmite prin contact sexsual ? Sunt plecat din tara si nu am posibilitatea de a merge la doctor de aceea va rog din suflet sa imi dati un raspuns sa stiu ce am Va rog sa imi raspundeti v a multumesc E am varsta de 29 de ani
0
15-04-2011, ora 13:35
frizerta2007mari@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
frizerta2007mari@yahoo.com
va rog frumos imi opate raspunde cineva ? sau nu am intreat bine sau nu am lasat mesajul unde traba pt a putea sa imi raspunda vriun doctor
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.