inceput de hepatita

29-07-2010
zippy
Nu este medic/terapeut
zippy
buna ziua, ma numesc Alex, sunt din bucuresti si am 23 de ani, am fost astazi sa mi iau analizele dar doctora mea de familie nu era si mi le a dat asistenta, iar maine trebuie sa ma duc sa mi le citeasca, si am vaz ca sunt cateva care nu sunt in regula asa ca am intrat un pic pe net sa vad despre ce este vorba si m am c am speriat cred ca a si putea sa am hepatita rezultatele ar fii Neutropshils 51, 80 valori normale 55-70 eozinofile 4, 10 valori normale 2-4 CHIMIE SER ALT 60 valori normale 50 AST 31 valori normale 38 eu de 3 saptamani ies aproape in fiecare seara la alergat si mi sa intamplat dupa ce alerg sa ma doara in partea dreapta sub coaste cred ca era ficatul, iar acum 2 sapt mi am facut si vreo 2 radiografii pt sinuzita si la dinti pt o masea creseti ca este de la asta sau este un inceput de hepatita va multumesc
2 comentarii
0
21-10-2010, ora 23:06
geoiv
Nu este medic/terapeut
geoiv
Nu sunt deloc avizata in domeniu, dar din cate spui tu nu par sa varieze prea mult fata de limite. Mai bine revii si ne spui ce a fost pana la urma, sa stim si noi pe viitor.
0
12-02-2013, ora 14:38
edys
Nu este medic/terapeut
edys
Cand alergi si te doare sub coasta dreapta este ceva cat se poate de normal si pe mine si pe toti prietenii, cunostinte ii doare acolo cand alearga sau depun efort intens.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.