in momentele de excitare

08-06-2006
tati
Nu este medic/terapeut
tati
am o rugaminte
doresc sa stiu daca in momentele de excitare (in timpul copulatiei)
organul sexual feminin in cazul unei femei normale poate ajunge la un diametru de 5-6 cm?
cam care este media, daca exista o asemenea media?
multumesc foarte mult
8 comentarii
0
08-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Prin stimulare eficienta, largimea vaginului ajunge la aproximativ 5, 5-6, 5 cm
0
08-06-2006, ora 00:00
tati
Nu este medic/terapeut
tati
ce intelegeti dumneavoastra prin stimulare eficienta.
banuiesc ca nu pna la a ajunge la orgasm
0
08-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Nu, stimularea eficienta este cea care produce excitatia
0
15-08-2009, ora 01:43
RAMIR
Nu este medic/terapeut
RAMIR
Salut, am 18 ani si miam inceput viata sexuala acum 4 luni, si nu inteleg de ce in timpul sexului ma excit ff tare si dupa max un minut ma eliberez, nu stiu ce e cu mine ma simnt fff prost, prietena mea este fff nervoasa ami sp k nu sunt bun de nimic, am ajuns la disperare chiar nu mai stiu ce sa mai fac, VA ROG AJUTATIMA DATIMI UN SFAT CEVA
0
20-08-2009, ora 12:50
andreea17ani
Nu este medic/terapeut
andreea17ani
eu chiar nu stiu ce sa iti spun dar probabil u trebuia sa iti incepi viata sexuala mult mai devreme!! cel putin asa stiu eu!!! probabil nu ai prea multa experienta ! incearca sa faci sex mult ma des si ai sa vezi ca nu ti se va mai intampla iar ea daca te iubeste ar trebui sa te inteleaga!!!!
0
21-08-2009, ora 01:14
RAMIR
Nu este medic/terapeut
RAMIR
Mai ce sa sp eu cred k am destula experienta dar ms oricum pentru sfat
0
21-08-2009, ora 20:25
andreea17ani
Nu este medic/terapeut
andreea17ani
cum sa ai experienta daca ti-ai inceput viata sexuala acum patru luni si ai 18 ani??? totul se invata de mic:)):)) glumeam!!:*
0
28-08-2009, ora 02:05
Pickaso
Nu este medic/terapeut
Pickaso
andrea saracu baiat e suparat ca nu o satisface pe fetitza lui...RAMIR tata... totusi eu zic sa mai incerci.. mai documenteazate.. vorbeste cu prietenii tai... care au mai multa exeprientza.. aia ajuta mult de tot si cand faci actul in sine... gandeste'te la alt ceva total diferit.. sa nu aibe legatura cu nimik sexual... nush.. pe regina angliei in costum de baie.. habar nam.., si inca nu ai destula experienta. aia e si parerea mea.. eu am inceput de la 16 ani... si inca stiu ca nu am destula experienta.. desi stiu sa ma abtzin si o pot face si fara prezervativ..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Excitatia sexuala
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •