dupa implantul mamar nu pot sa-mi misc bratele

20-04-2013
lliaysa
Nu este medic/terapeut
lliaysa
buna fetelor mamoperat ieri mi-am marit sani si acum ma doare foarte tare nici nu pot sa-mi misc bratele este normal??voi cum v-ati descurcat dupa implanturi??
4 comentarii
0
20-04-2013, ora 23:20
Sophia1975
Nu este medic/terapeut
Sophia1975
Am auzit ca durerile acute trec in 2-3 zile, iar cele suportabile cam in in 3 saptamani. Acum depinde de la persoana la persoana.
Sper sa-ti treaca durerile, la fel si scrisul groaznic!!!!!!!!!!!!!! Zici ca ai 2 clase.
0
21-04-2013, ora 00:12
lliaysa
Nu este medic/terapeut
lliaysa
sper sami treaca durerile cat mai repede nu sunt romnca am invatat romana in urma cu doi ani asa ca deaia nu stiu sa scriu bine limba voastra este foarte grea :)
0
31-05-2013, ora 22:49
violet11
Nu este medic/terapeut
violet11
eu as avea o intrebare. se poate face kangoo jump dupa operatia de marire a sanilor???
multumiri celor care-mi raspund
0
29-04-2014, ora 09:45
roxa_roxi
Nu este medic/terapeut
roxa_roxi
Buna dimineata, am gasit acest site acum cateva zile si am inceput sa citesc.Eu sunt programata la operaria de marire de sani saptamana viitoare in 7mai si acum mai tot citesc, deja cand ma gandesc simt niste emotii si fluturasi prin stomac.Am vazut la multe sani foarte frumosi, sper ca si ai mei vor fi la fel.Ma operez la dr Lucian Fodor din Cluj. Va rog frumos spuneti-mi si mie chiar sunt dureri groaznice?? Daca sa operat cineva la domnul doctor sa-mi spuna si mie.Va pup si imi pare bine ca am gasit acest site:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Nouă decese legate de o formă de cancer asociată cu implanturile mamare
  • Cum afectează suprafețele implanturilor mamare din silicon sistemul imunitar?
  • Riscurile implanturilor mamare
  •