impas si nelamurire

23-09-2006
asd
Nu este medic/terapeut
asd
buna ziua,

Am 20 de ani si am o problema care imi da batai de cap.
In uma cu 3 zile am facut dragoste cu prietena mea, ca metoda cotraceptiva am folosit peliculele semnate swan, pelicule pe care le folosim cel mai des. Eu nu am putut sa ma spal decat dupa 4 ore de la acel contact (in general fac dus imediat dupa, dar in cazul de fata nu am putut). In acea zi dupa dus, am simtit o usoara mancarime pe penis, dar nu deranjanta. A doua zi partea de piele care acopera capul penisului, mi s-a unflat usor si a intervenit mancarime neregulata, dupa inca 24 de ore s-a unflat constant toata partea care acopera capul penisului, dar nu foarte tare si mancarime puternica... am observat ca se duce pielea (ca atunci cand te bronzezi), de pe partea interioara a pielii care acopera penisul si de pe capul penisului... dupa inca 24 de ore mancarimea a devenit din ce in ce mai rara, si pielea se duce mai usor, iar unflatura tinde sa scada dar nu dispare.

Ce poate fi?
Ati mai patit asa ceva?
Este oare un bts sau un its?
este oare decat o simpla infectie.

ps: eu sunt (eram) sanatos is prietena mea la fel.
1 comentarii
0
02-10-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Ar putea fi o reactie la faptul ca nu ati indepartat spermicidul de pe penis decit cu intirziere. Mergeti totusi la dermatolog pentru un diagnostic precis
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.