imi e frica sa merg la doctor.. mi-au iesit negii in zona vaginului

28-11-2009
mary_ana1989
Nu este medic/terapeut
mary_ana1989
buna seara! cum nimeni nu ma cunoaste aici am prins curaj sa spun si eu ce probleme am. de aproape un an de zile mi_au isit niste negi in zona vaginului si mi_e frica sa merg la spital. I
4 comentarii
0
28-11-2009, ora 15:55
cristina_mec
Identitate neconfirmată
cristina_mec
Ar trebuii sati iei inima in dinti si sa mergi deoarece trebuie sa vezi de ce natura sunt, in plus nu faci alceva decat sa amani ceva care trebuie facut si in timp lucrurile se pot inrautatii.

Multa sanatate!
0
28-11-2009, ora 22:24
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu spune nimeni sa mergeti la spital. Este preferabil sa cautati un cabinet privat de dermatologie. Costa ceva (nu foarte scump, in mod normal) dar beneficiati de un pic de intimitate si confort psihic.
0
29-11-2009, ora 07:44
mary_ana1989
Nu este medic/terapeut
mary_ana1989
asta am sa si fac acum strang niste bani ca sa ma duc la un medic particular dar as fi vrut sa stiu daca e ceva grav... ceea ce am. mai mult imi este frica de raspunsul pe care mi l poate da.
0
12-07-2010, ora 15:03
sunsolaris2000
Nu este medic/terapeut
sunsolaris2000
Apa sarata de la mare ajuta la multe probleme ale pielii.Eu am avut un neg pe vulva si, dupa cateva inotari, am scapat.Aflasem de la radio.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • 61% mai puține cazuri de negi genitali după introducerea programului de vaccinare anti HPV
  • Condilomatoza genitală
  •