imi apare alta tiroida

18-01-2010
spektrum
Nu este medic/terapeut
spektrum
am fost operata acum aproximativ 3 si mi-a fost scoasa toata tiroida. de ceva vreme am simtit o umflatura in zona operatiei si dr, dupa o echografie mi-a spus ca imi apare din nou tiroida. imi poate spune cineva din ce cauza si daca am motive de ingrijorare.
3 comentarii
0
15-12-2012, ora 18:34
psihomihaela
Nu este medic/terapeut
psihomihaela
buna... eu am fost operata in martie 2009, iar acum, la eco au vazut aceeasi chestie... sapt viit merg la dr sa ma lamureasca, sa vad ce am de facut. Te tin la curent cand voi afla ce inseamna asta.. Tu? ai noutati? succes1
0
28-03-2013, ora 17:10
bounce
Nu este medic/terapeut
bounce
Buna, ma numesc florina si am trecut prin acelasi lucru ca si voi.m-am operat prima data in 2008 si mi-a aparut din nou si a trebuit sa ma operez iar dupa 2 ani.acum sunt bine cu asta dar am exoftalmie bilaterala si vreau si eu sa-mi spuna spektrum unde se-a facut decompresie orbitala ca am ajuns sa ma izolez.te implor spektrum, da-mi numele medicului care te-a operat pe tine.iti multumesc, multa sanatate.
0
29-03-2013, ora 10:34
psihomihaela
Nu este medic/terapeut
psihomihaela
Buna... am fost la dr si mi a spus ca nu este ok sa mi creasca iar, , , si ca nu trebuia sa mi creasca. am facut marcarii tumorali caci am fost iar suspecta de neoplasm.din fericire marcarii mi au iesit ok, si revin la dr peste 6 luni, cand voi face iar eco si marcarii. intre timp ma ingras destul de rau:(..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.