il ustura limba cand ma saruta!!!!

30-07-2012
amailia
Nu este medic/terapeut
amailia
de 5 ani imi cunosc sotul avem si un copil impreuna nu prea ne intelegem dar facem tot posibilul sa fie bine..de o saptamana insa mi-a spus ca de cate ori ne sarutam il ustura limba ingrozitor...eu de o luna fac tratamente la dentist..eu am 4 dinti pusi, imbracati, de 13 ani...am crezut k poate de la tratamentele ce le fac acuma insa mi-a spus k de cand ne-am cunoscut aceeasi senzatie aceeasi usturime...eu kiar nu intelegeam de ce nu ne mai sarutam pana si preludiul nu includea sarutul iar eu is o pupacioasa:)..de aceea am hotarat sa imi fac si dantura sa nu am o carie k in timpul sarcinii mi s-au distrus dintii...nu imi dau seama care e cauza e atat de aiurea nici nu stiu cum sa ma comport sa il mai pup sa nu...e aiurea sa saruti pe cineva gandindu-te saracul de el cat sufera mai bine nu o fac dar nici asa nu pot e sotul meu...nu am mai patit asta niciodata e posibil ?am mai avut prieteni m-au sarutat dar nimeni nu s-a vaitat... oare am eu ceva??si nu doar...daca facem sex inainte de stop sau ultima zi de stop il ustura organul :p asta o stiam de ceva timp da...e normal??
2 comentarii
0
30-07-2012, ora 14:22
louferygo
Nu este medic/terapeut
louferygo
Incearca sa te saruti cu altcineva, o prietena foarte buna, o sora...cu oricine...numai asa de proba. S-ar putea ca problema sa fie la el, poate nu ar strica o vizita la medic. Oricum e foarte ciudat, eu nu am mai auzit asa ceva...desi recunosc ca nu sunt medic.
0
01-08-2012, ora 11:54
amailia
Nu este medic/terapeut
amailia
nici eu nu am auzit asa ceva...si mi se pare aiurea ciudat...oricum mi-am facut programare la medic sa imi fac analizele de sange si saliva.is si speriata daca am ceva sa nu ii transmit copilului...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul